Bamako.cz CZ German English
Chřibská Penzion Bamako
Penzion BamakoApartmányCeník penzionOkolí Lužické horyFotogalerie penzionKontakty penzion Bamako
Kontakty
Telefon:
+420 723 522 765

E-mail:
info@bamako.cz

Adresa:
Chřibská - náměstí
407 44

GPS:
50°51'45.500"N, 14°28'58.200"E

Kde nás najdete - mapa

Rezervace ubytování

Pohled na penzion Bamako Chřibská

Penzion Chřibská - Lužické hory

Otevřeli jsme pro vás penzion Bamako na náměstí v obci Chřibská. Objekt byl v minulosti znám jako starý mlýn a je nově rekonstruovaný na penzion s několika velkými apartmány.
Nechceme být pozadu a stále vylepšujeme, proto jsme připravili další moderní apartmány a v přízemí penzionu Bamako můžete zajít do sauny.
Všechny apartmány penzionu Bamako mají vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň s jídelnou, satelitní TV s DVD přehrávačem, WiFi internet zdarma a samostatné ložnice. Interiér je laděn do moderního stylu s dostatkem prostoru a soukromí pro všechny věkové generace. Ubytování v penzionu Bamako ve Chřibské je odpočinek pro tělo i ducha.
Rádi vidíme spokojené tváře klientů - pro vaší radost z pobytu uděláme maximum.

Chřibská - dovolená v Lužických horách

Chřibská je vesnice se statutem město ležící v severních Čechách na úpatí Lužických hor. Okolí Chřibské je mírně pahorkatá až kopcovitá krajina a nabízí nespočet možností pro vyžití v letním i zimním obdobím.
Nachází se zde mnoho turistických tras i cyklotras s krásnou nedotčenou přírodou národního parku České Švýcarsko lemováno chráněnou krajinnou oblastí Labské pískovce. Je tu mnoho rybníků ke koupání i rybaření, mnoho památek, vyhlídek, hradů, zřícenin a jiných míst pro sportovní i odpočinkové vyžití.
I v zimě si to zde můžete užít na plno. Pro vyznavače zimních sportů je v okolí několik vyhlášených sjezdových i běžeckých tratí. Pokud zrovna nechcete lyžovat, můžete si udělat procházku na zamrzlé vodopády, nebo na některou z vyhlídek v okolí města Chřibská. O další zábavu se jistě postará některá z blízkých hospůdek s přátelskou atmosférou.
Apartmány Bamako

Interiér penzion Bamako

Služby
Sauna:
Infrasauna je moderní trend saunování, využívající působení infračerveného záření. Relaxujte a upevňujte své zdraví současně.

Konferenční místnost:
Pro větší skupiny, nebo firmy nabízíme pronájem konferenční místnosti

Spojení se světem:
Bezdrátový internet zdarma

Bowling:
Nová bowling dráha ve Chřibské - 30 metrů od penzionu Bamako

Rybolov:
Zajistíme povolenku k rybolovu na soukromém revíru

Přejít na ceník

Internet Bamako

Rezervace ubytování
© 2022 Penzion Bamako Penzion | Apartmány | Ceník | Okolí | Fotogalerie | Kontakty | Rezervace